Strona główna

poniedziałek, 2 lutego 2015

Ślimak , ślimak pokaż rogi.......Zużyłam właściwie cały więc mogę już coś niecoś napisać.
Producent na oficjalnej stronie rozpływa się nad właściwościami produktu, ja byłam nieco sceptyczna, zwłaszcza że nie miałam żadnych blizn więc nie miałam pewności czy to działanie będę mogła zweryfikować.

Kremu używałam ok 2 miesiące tylko na noc, mimo że jest to krem dzienno -nocny. 
Pozostawia taka lekką warstewkę na skórze , która z czasem się wchłania ale zbyt długo trzeba czekać z nakładaniem makijażu więc stosowałam go tylko na noc.

Z rezultatów używania jestem bardzo zadowolona. Naprawdę uelastycznia skórę !! Regeneruje i radzi sobie świetnie z wszelkimi przebarwieniami. Moja skóra jest teraz elastyczna i bardzo jędrna, aż chce się dotykać. Zaskoczona jestem też gładkością jaką nadał mojej skórze.

Krem jest w szklanej butelce o pojemności 50 ml , z pompką która bardzo ułatwia aplikację bo pompuje małe porcje produktu i pozwala tez na zachowanie buteleczki w czystości. Konsystencja to taki krem-żel nie jest bardzo gęsty, ale tez nie leje się. Przyjemnie się go rozprowadza. 

Jeśli chodzi o zapach to jest dość specyficzny, nie jest jakiś specjalnie przyjemny, ale też nie jest duszący, na pewno nie zniechęca do używania czy też całkowicie uniemożliwia stosowanie. Ja jestem bardzo wyczulona na zapachy kosmetyków i skoro przeżyłam to raczej da się przeżyć. Zapach utrzymuje się tylko chwilkę więc nie powinien być problemem.


1 komentarz:

  1. Miałam krem z wyciągiem z Helix Aspersa z innej firmy i również byłam zadowolona z tego co robił ze skórą.

    OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY KOMENTARZ :) PROSZĘ O WIĘCEJ :)